Řadíme se mezi přední poskytovatele služeb v oblasti preventivních údržeb, diagnostiky, oprav, servisu a prodeje širokého spektra elektrických strojů točivých i netočivých.

OPRAVUJEME

Elektromotory břemenové elektromagnety, elektropermanentní magnety strojům a zařízením, elektrohydraulické brzdy (elhy), svářečky, rotační měniče, transformátory, čerpadla, cívky, statory, rotory, generátory, pohony válců pásových dopravníků.

NABÍZÍME

Prodej nových elektrozařízení:
elektromotory, kroužkové elektromotory, transformátory, čerpadla.

Dlouholetou praxi a znalosti
Veškerý servis provádí naši zkušení technici, kteří se pohybují v oboru mnoho let. Ke své práci používají vysoce kvalitní materiály, inovativní technologické postupy a nejmodernější technologie.

Individuální přístup
Každému zákazníkovi nastavujeme individuální podmínky. Aktivně komunikujeme v průběhu celého procesu. Naším cílem je flexibilně, pohotově a především efektivně reagovat na konkrétní potřeby zákazníka.

Alternativní řešení
V případě neopravitelného elektromotoru jsme schopni rychle zajistit nový kus či obstarat adekvátní náhradu.

Prodloužení životnosti
Provádíme preventivní údržby a diagnostické měření, které eliminují havárie daného zařízení. Každému stroji věnujeme maximální možnou péči, díky níž lze stroj udržet v provozu co nejdelší dobu.

Servis bez starostí
Mezi naše služby patří také diagnostické měření a opravy přímo u zákazníka či zajištění přepravy elektrozařízení k nám na středisko.

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonní čísle +420 603 505 870 nebo na e-mailové adrese elektronavijeni@elvin.cz

Najdete nás na adrese Suderova 2083/17, Ostrava - Mariánské Hory