Středisko elektronavíjení se zabývá servisem širokého spektra elektrických zařízení. Na základě mnohaletých zkušeností poskytujeme nadstandardně kvalitní služby, které prodlužují životnost Vašeho zařízení a dokáží optimalizovat Vaše náklady.

Provádíme rychlé a spolehlivé opravy, díky kterým flexibilně vyřešíte problém, či preventivní údržby, které minimalizují odstávky Vašeho zařízení. Naší snahou je udržet Vaše elektrické zařízení v provozu, proto každému zařízení věnujeme maximální péči.

Pro bližší informace, kontaktujte naše servisní středisko na telefonní čísle +420 603 505 870 nebo na e-mailové adrese: elektronavijeni@elvin.cz

Najdete nás na adrese Suderova 2083/17, Ostrava - Mariánské Hory

        

Zaměřujeme se převážně na opravy těchto strojů  a zařízení:

Elektromotory

Díky mnohaleté praxi a zkušenému týmu odborníků probíhají opravy elektromotorů v nadstandartní kvalitě a za použití vysoce kvalitních technologií a materiálů. Naší snahou je zákazníkům nabídnout pouze ty nejlepší služby zahrnující pečlivou diagnostiku, odborné posouzení stavu elektromotoru, revizi či generální opravu. V případě neopravitelného elektromotoru dokážeme rychle zajistit náhradu nového zařízení stejných či podobných parametrů.

Na základě servisních činností střediska lze předejít vzniku vážných poruch Vašich elektromotorů či prodloužení životnosti elektrických zařízení.

Elektromotory 2 Elektromotory 3 Elektromotory Elektromotory 4 Elektromotory 5 

Břemenové elektromagnety

Náš tým je připraven poskytnout Vašemu elektromagnetu prvotřídní péči. Přenechejte Vaše starosti nám a zavolejte našeho technika na prohlídku Vašeho provozu. Zjistíme příčinu závady, přepravíme zakázku do opravy, opravíme elektromagnet a opět Vám ho přivezeme zpět. Váš břemenový elektromagnet Vám opět přivedeme do výborného stavu, převineme cívku, provedeme veškeré mechanické opravy, zvedneme nosnost magnetu na původní hodnoty.

Poskytneme Vám poradenskou činnost přímo ve Vaší společnosti, poradíme proč Vaše elektromagnety špatně zvedají břemena či při transportu padají a jak tuto situaci napravit.

    

Břemenové elektromagnety 2 Břemenové elektromagnety 3 Břemenové elektromagnety  Břemenové elektromagnety 4 Břemenové elektromagnety 5

Elektropermanentní magnety, elektromagnety k brousícím strojům a zařízením

Naše servisní středisko patří mezi významné poskytovatele elektrických, mechanických či generálních oprav a revizí elektropermanentních magnetů a elektromagnetů k brousícím strojům. Veškeré opravy jsou prováděny vysoce kvalifikovanými pracovníky, kteří se prioritně zaměřují na kvalitu prováděné práce.

 Elektropermanentní magnety, elektromagnety k brousícím strojům a zařízením Elektropermanentní magnety, elektromagnety k brousícím strojům a zařízením Elektropermanentní magnety, elektromagnety k brousícím strojům a zařízením Elektropermanentní magnety, elektromagnety k brousícím strojům a zařízením Elektropermanentní magnety, elektromagnety k brousícím strojům a zařízením
Elektrohydraulické brzdy (elhy)

Servisu elektrohydraulických brzd věnuje náš tým specialistů zvláštní pozornost. Naše široká nabídka služeb zahrnuje opravy generální, elektrické či mechanické, včetně revize a výměny opotřebovaných částí. Naší prioritou je individuální přístup, pečlivost a kvalitně provedený servis za nejlepší ceny.

Elektrohydraulické brzdy – elhy Elektrohydraulické brzdy – elhy 2 Elektrohydraulické brzdy – elhy 3 Elektrohydraulické brzdy – elhy 4 Elektrohydraulické brzdy – elhy 5
Svářečky

Jednou z mnoha náplní střediska elektronavíjení je také oprava svářeček českých i zahraničních výrobců a rotačních svářeček triodyn. Na základě analýzy a identifikace problému Vám navrhneme vhodné řešení včetně vyčíslení nákladů. 

Svářečky Svářečky Svářečky  SvářečkySvářečky

Rotační měniče

Rotační měniče jsou podstatné pro řízení průmyslových pohonů. Uvědomujeme si důležitost těchto zařízení a snažíme se vynikat v rychlosti a preciznosti oprav jak po stránce elektrické, tak mechanické. Po identifikaci závady probíhají opravy měničů díky moderním technologií v té nejvyšší kvalitě.
                         Rotační měniče 2                          Rotační měniče                          Rotační měniče 3

Transformátory

Díky dlouholeté praxi a odpovídajícímu vybavení provádíme opravy a revize transformátorů na nejvyšší možné úrovni. Poskytujeme širokou nabídku služeb zahrnující diagnostiku, filtraci a regeneraci, sušení, čištění, povrchovou úpravu a další. Mezi doprovodné služby patří manipulace i přeprava Vašeho transformátoru do našeho servisního střediska.

Transformátory - detail vinutí Transformátory Transformátory - detail Nový transformátor Převoz transformátoru

Čerpadla

Nabízíme veškeré běžné opravy čerpadel, která jsou poškozená chodem na sucho, mají spálený motor či jsou opotřebená běžným používáním. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci dokáží zásadním způsobem ovlivnit technickou úroveň i kvalitu Vašeho čerpadla. Na základě diagnostiky Vám vyměníme ložiska, mechanické ucpávky a další náhradní díly nezbytné ke správnému uvedení čerpadla opět do provozu.

Čerpadla                    Čerpadla 2              Čerpadla 3

Cívky

Našim novým i stávajícím zákazníkům nabízíme zejména výrobu cívek dle vzoru, opravu či navíjení. Vše záleží na konkrétních požadavcích a specifikacích zákazníka, kterým se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Náš odborný úsek zabývající se touto činností zaručuje spolehlivost a kvalitu provedení výše uvedených služeb.

                       Cívky                      Cívky 2                          Cívky 3

Statory a rotory

Naší další oblastí specializace je převíjení statorů a rotorů všech typů. U rotorů navíc provádíme vyvažování. Ručíme za kvalitně provedené služby, včetně výměny ložisek a uhlíkových kartáčů dle Vašich požadavků, které vedou k prodloužení životnosti zařízení.

Statory a rotory Statory a rotory 2 Statory a rotory 3 Statory a rotory 4 Statory a rotory 5

Generátory

Komplexní opravy generátorů provádí náš odborný tým techniků na vysoké úrovni. Díky rychlé analýze a odpovídajícímu řešení problému se snažíme zajistit, aby se Vaše zařízení vrátilo v co nejkratším možném čase zpět do provozu a eliminovaly se tak ztráty způsobené nečinností. V této oblasti rovněž poskytujeme preventivní údržby s cílem předejít přerušení provozu.

Generátory

Pohony válců pásových dopravníků

V neposlední řadě se činnost střediska zaměřuje na opravy pohonů pásových dopravníků pro průmyslové použití či pro drobné provozy, manipulační linky a pokladní systémy. Cílem těchto oprav je kvalitní a rychlé provedení, včetně individuálního přístupu a komunikace v průběhu celého procesu

Pohony pásových dopravníků 5 Pohony pásových dopravníků Pohony pásových dopravníků 3 Pohony pásových dopravníků 2  Pohony pásových dopravníků 4