V našem spolehlivém servise ručního nářadí a zahradní techniky se rádi a odborně postaráme o Vaše stroje. Opravy provádí pravidelně školení a zkušení technici, kteří jsou navíc specializovaní dle jednotlivých značek a typu nářadí, tudíž si můžete být jisti, že bude Váš stroj vždy pečlivě prověřen a opraven k Vaší spokojenosti. Provádíme a zajištujeme záruční a pozáruční servis všech nabízených značek, u nás Vaše starosti končí dovozem stroje do servisu, vše ostatní je na nás! Samozřejmostí je že v případě větších strojů jako jsou zahradní traktory, není nutné přepravovat stroj k nám, naši technici k Vám ochotně dojedou a základní servis provedou na místě, případně si stroj svezou a poté opravený opět dovezou zpět na požadované místo.

V rámci našeho servisního střediska nenabízíme pouze opravy elektrického, benzínového, vzduchového nářadí a zahradní techniky, ale provádíme také řadu jiných činností, mezi které patří:

broušení řetězů a nožů zahradní techniky

kování a broušení mnoha typů nástrojů

provádění revizí ručního nářadí a zahradní techniky

prodej náhradních dílů

Broušení pilových řetězů kování a broušení mnoha typů nástrojů Servis a půjčovna nářadí ELVIN PRODEJ provádění revizí ručního nářadí a zahradní techniky prodej náhradních dílů

 

Jako jedni z mála prodejců na Severní Moravě provádíme také instalace robotických sekaček zn. STIGA, která zahrnuje veškeré úkony od zaměření a konzultace vhodnosti použití sekačky na Vaší zahradě až po její prodej a instalaci. Veškeré tyto úkony realizujeme po domluvě se zákazníkem na místě realizace, tudíž není vždy nutná Vaše návštěva prodejny - servisu, stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 731 610 136 nebo e-mailové adrese: servis@elvin.cz a my s Vámi domluvíme individuální řešení. Samozřejmostí je provádění veškerého nutného servisu a případných oprav.

V krátkém videu vás provedeme naší prodejnou a showroomem, servisem a půjčovnou nářadí v Ostravě-Martinově.