Naše prodejna ručního nářadí zahradní techniky a příslušenství v Ostravě - Martinově je rájem jak pro kutily, tak pro profesionály. Na více jak 600m2 prodejní, skladové a servisní plochy, naleznete skladem více jak 5000 jednotlivých položek. Při osobní návštěvě prodejny se Vás ujmou a při výběru Vám ochotně a hlavně odborně poradí naši pravidelně proškolování specialisté, vybrat si můžete s nepřeberného množství značek

Značky ze sortimentu společnosti ELVIN PRODEJ s.r.o.

Společnost ELVIN PRODEJ s.r.o. je specializovaným prodejcem všech nabízených značek a tudíž Vám garantujeme, že naše zboží pochází z české distribuce a nemusíte mít tak obavy ze složitého řešení reklamací jako tomu je v případě tzv. šedých dovozů. Pro všechny prodávané značky rovněž provádíme či zajištujeme záruční či pozáruční servis, takže naše služby rozhodně nekončí pouhým prodejem zboží. Pro zvýšení komfortu našim zákazníkům nabízíme širokou škálu platebních možností od platby v hotovosti, převodem tak i platební kartou. Samozřejmostí je možnost pohodlného parkovaní před naší prodejnou.

Nabídka platebních metod ELVIN PRODEJ

Prodejna slouží také jako výdejní místo internetového obchodu, tudíž si můžete naše zboží vybrat v klidu domova či práce a poté si zboží osahat a vyzvednout na naší prodejně s využitím všech služeb, které standardně nabízíme, jako je složení a zprovoznění stroje, předvedení a vysvětlení základních funkcí. Po domluvě je možno zboží dovézt přímo až k Vám včetně montáže a předvedení stroje.

Interiér prodejny ELVIN Interiér prodejny ELVIN Interiér prodejny ELVIN Interiér prodejny ELVIN Interiér prodejny ELVIN

Interiér prodejny ELVIN Interiér prodejny ELVIN Interiér prodejny ELVIN

A pokud jste z daleka nebo raději objednáváte přes eshop, nevadí. Chytrá navigace Vám pomůže najít na prodejně zboží, sortiment či značku, které hledáte. Vystavené produkty si můžete nejen prohlédnout, ale u vybraných kategorií a značek rovnou prokliknout na e-shop k objednání.

V krátkém videu vás provedeme naší prodejnou a showroomem, servisem a půjčovnou nářadí v Ostravě-Martinově.