DOBRÝ ANDĚL

V roce 2014 jsme se stali Dobrým Andělem. Jsme hrdi na to, že můžeme pomáhat lidem, kteří se z důvodů zákeřného onemocnění dostali do tíživé situace.

HC VÍTKOVICE

Od roku 2004 jsme partnerem HC VÍTKOVICE. Nesmírně si vážíme tohoto vzájemně výhodného partnerství.

SK BRUŠPERK

V rámci našich obchodních aktivit se snažíme podporovat i regionální sportovní kluby. Partnerem SK BRUŠPERK jsme od r. 2007

SDH HOŠŤÁLKOVICE

Nesmírně si vážíme práce dobrovolných hasičů, a proto se snažíme v rámci obchodních aktivit podporovat i ty nejmladší. Partnerem družstva hasičů jsme od r. 2010

MARATON KLUB SEITL OSTRAVA

Snažíme se podporovat aktivity v obci naší působnosti. Od roku 2016 jsme partnery Maraton klubu Seitl.

FAJNA DILNA OSTRAVA

Jsme hrdým sponzorem FAJNE DILNY! Znáte FAJNU DILNU? Je to první otevřená dílna pro veřejnost v Ostravě. Poskytuje svým členům, jak kutilům, tak profíkům, nejenom potřebný prostor, ale i profesionální technické vybavení a odborné zázemí k jejich realizaci. V dílně najdete vybrané nářadí z našeho sortimentu.

FOOD ATELIER

Spolupracujeme s FOOD ATELIER v Dolních Vítkovicích, který pro vás připravuje speciality na našem keramickém kamado grilu BIG GREEN EGG. Vyzkoušejte jejich kurzy vaření, kde vás šéfkuchaři provedou, jak vařit unikátní pokrmy, seznámí s netradičními surovinami a kde se naučíte servírovat jídlo jako skuteční profesionálové. Vstupte do světa vysoké gastronomie s FOOD ATELIER !